Zestawy garnków zagranicznych producentów

Zestawy garnków zagranicznych producentów

Światowe marki działające w branży wyposażenia kuchennego kojarzą się z wysoką jakością i zaawansowanymi technologiami. To idealna propozycja dla wymagających, którzy oczekują nie tylko doskonałych produktów, ale i dużej różnorodności. Zestawy garnków zagranicznych producentów stworzone są właśnie z myślą o wielu rozmaitych potrzebach osób, które kochają gotować. Które marki warto wziąć pod uwagę? Jakie zestawy garnków można znaleźć w ofercie zagranicznych producentów?

Zestawy garnków od zagranicznych producentów – najważniejsze cechy

Wybrane, zagraniczne marki produkujące zestawy garnków mogą pochwalić się długoletnią tradycją i bogatym asortymentem skierowanym zarówno do poszukujących prostych produktów, jak i zaawansowanych technologicznie naczyń. Jeśli cenisz jakość i różnorodność, warto sięgnąć po:

  1. Zestawy garnków Tescoma

Tescoma to jeden ze światowych liderów w branży akcesoriów kuchennych. Firma działa od 1992 roku, współcześnie rozwijając swoje usługi w ponad 12 różnych krajach. Cechą produktów tej marki jest wysoka jakość materiałów, oryginalny design i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Zestawy garnków Tescoma są więc synonimem doskonałego wyglądu i wykończenia. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej 18/10 lub stopu aluminiowego z powłoką nieprzywierającą. Stalowe garnki Tescoma są doskonale wyposażone – mają trójwarstwowe dno, wewnętrzną miarkę, czy wodoszczelne uchwyty. Można je także używać na wszystkich typach kuchenek. Zestawy garnków Tescoma z aluminium są z kolei odporne na zarysowania i przypalanie. Nadają się do stosowania na wszystkich rodzajach kuchenek, jak również w piekarniku. Warto podkreślić, że Tescoma stworzyła również zestaw garnków z innowacyjnym systemem regulacji pary. Naczynia wyposażono w pokrywkę wykonaną ze szkła i stali nierdzewnej, w której można regulować otwór na parę (tryb pracy: brak otworu, mały otwór lub duży otwór do cedzenia). Pozwala to dostosować szybkość i intensywność gotowania do zmieniających się potrzeb.

  1. Zestawy garnków Banquet

Banquet działa w branży od ponad 15 lat. Marka łączy wysoką jakość z nowoczesnym designem i różnorodnością, biorąc pod uwagę również przystępność cenową. Podążanie za trendami i ciągły rozwój sprawia, że producent sprzedaje swoje produkty w 20 krajach. Zestawy garnków Banquet wykonuje się najczęściej ze stali nierdzewnej lub z odlewanego aluminium pokrytego powłoką nieprzywierającą. Komplety są więc wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Zaletą takich produktów jest także nowoczesny, atrakcyjny wygląd.

  1. Zestawy garnków Zepter

Zepter to międzynarodowa firma o światowym zasięgu. Powstała w roku 1986 i działa obecnie na 5 kontynentach. Synonimem marki jest najwyższa jakość, która wraz z zaawansowaną technologią i unikalnym wzornictwem pozwala stworzyć produkty luksusowe dla tych najbardziej wymagających. Zestawy garnków Zepter wykonane są z opatentowanego, najnowocześniejszego metalu 316L, który chroni przed przypalaniem, nie powoduje alergii, jest odporny na odkształcenia i wysokie temperatury. Zaawansowana technologia sprawia, że gdy dno szybko i efektownie kumuluje energię, ścianki naczynia pozostają chłodniejsze. Zamknięty obieg pary wodnej gwarantuje, że w garnkach Zepter można gotować potrawy w niskiej temperaturze, zachowując jeszcze więcej witamin i wartości odżywczych.

  1. Zestawy garnków Tefal

Tefal to marka znana na całym świecie, która powstała w 1956 roku. Był to pierwszy producent garnków z powłoką nieprzywierającą. Firma Tefal od początku stawia na innowacyjność. Stały rozwój technologiczny sprawia, że w jej ofercie można znaleźć nowoczesne produkty, idealnie dostosowane do współczesnych potrzeb. Zestawy garnków Tefal są bardzo różnorodne. Najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej (rzadziej z aluminium), wyposażone w grube indukcyjne dno, silikonowe uchwyty, czy powłokę nieprzywierającą. Cechy garnków marki Tefal, które przydają się w codziennym użytkowaniu to m.in. boczne profile do odcedzania, wewnętrzna miarka czy innowacyjne rozwiązanie – odpinany uchwyt, który ułatwia przechowywanie naczyń i serwowanie potraw.

  1. Zestawy garnków WMF

Marka WMF ma długoletnią tradycję, sięgającą do roku 1853. Jest obecna w ponad 24 krajach na całym świecie. Domeną producenta jest wysoka jakość uzupełniona eleganckim designem i funkcjonalnością. Zestawy garnków WMF wykonane są ze stali nierdzewnej Cromargan®, która jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale również odporna na zarysowania. W naczyniach zastosowano także system TransTherm®, który pozwala równomiernie rozprowadzać ciepło, przyśpieszając proces gotowania. Zestawy garnków WMF są bardzo różnorodne, występują w 12 liniach wykończenia.